Рутенія Плюс
Встановіть флеш-плеер!

22.04.2009

ПРОПОНУЄМО унікальне епоксидне покриття - "Obrit" для баків під питну воду!

читати далі >>

09.04.2009

Працівники ТОВ "Рутенія Плюс" пройшли інструктаж по розробці проектів з вогнезахисту

читати далі >>

26.03.2009

ТОВ"Рутенія Плюс" отримала ліцензію на вогнезахист дерев'яних конструкцій

читати далі >>
Новости
Телефон / факс

+38(044)502-94-20
+38(044)985-27-65

Послуги


Антикорозійні роботи


На ринку антикорозійних робіт ТОВ «Рутенія Плюс» з 2000 р. При проведенні антикорозійних робіт використовується піскоструменеве обладнання фірми «KLEMKO» та фарбувальне устаткування фірм «GRACO», «WAGNER». В основному працюємо з матеріалами JOTUN, SIGMA, «Джі АР ЛАЙН». Маємо досвід нанесення термостійких матеріалів вітчизняного виробництва («Кремнійполімер», м. Запоріжжя).


З 2001 р. у співпраці зі швейцарською фірмою «Radix» ТОВ «Рутенія Плюс» освоїла технологію нанесення покриття «Obrit», що використовується для захисту внутрішніх поверхонь баків, реакторів, продуктопроводів у харчовій та фармацевтичній промисловостях (баки під вино, пиво, питну воду, олію тощо). Покриття Obrit зареєстровано та сертифіковано в Україні.


Obrit - це безшовне непористе і тому надійне захисне покриття бродильних і лагерних баків.


Воно утворює гладеньку, як дзеркало, поверхню, цілком нейтральну і без запаху.


ТОВ «Рутенія Плюс» виконує антикорозійні роботи на висотних об`єктах (антени, промислові димарі, фасади), а також у приміщеннях з особливо тісними умовами праці та підземних резервуарах.


Усе необхідне обладнання для ведення робіт на висоті та в закритих приміщеннях сертифіковане і належить ТОВ «Рутенія Плюс».Антикорозійний захист резервуару Антикорозійний захист повітряного переходу Антикорозійний захист силосів


Висотні роботи


ТОВ «Рутенія Плюс» виконує різні висотні роботи як традиційними методами, так і методами промислового альпінізму. Має спеціально підготовлений персонал, а також ліцензії та дозволи, необхідні для виконання висотних робіт. Виконуємо монтаж, демонтаж металевих конструкцій, електро-газозварювальні роботи, піскоструменеві роботи на висоті, водоструменеву очистку металевих конструкцій та залізобетонних споруд. Також займаємося повним антикорозійним захистом об`єктів на висоті.


Фарбування металоконструкцій на висоті Облицювання фасаду Фарбування повітряного переходу


Наливні підлоги


Наші наливні підлоги незамінні у виробництвах, що вимагають високої точності та якості, на підприємствах використовують хімічно активні реагенти і дотримуються підвищених вимог до чистоти приміщень. Покриття стійкі до розчинників, лугів і кислот, мають діелектричні або (за бажанням Замовника) антистатичні властивості і виконуються практично в будь-якій кольоровій гамі. Такі промислові підлоги відмінно зарекомендували себе на найбільш активних виробничих ділянках.


Покриття нешкідливі після затвердіння, що підтверджено відповідними сертифікатами. Промислові наливні підлоги перевершують відомі покриття (бетон, лінолеум, кахельну плитку і т.д.) за багатьма показниками і характеризуються високою міцністю, еластичністю, стійкістю до ударних навантажень, зносостійкістю.


Маємо досвід та устаткування для виготовлення іскронеутворюючих антистатичних струмовідвідних підлог. Такі підлоги експлуатуються у вибухонебезпечних приміщеннях та в особливо стерильних приміщеннях у фармації.


Виконання наливної підлоги Виконання наливної підлоги Наливні сходи Виконання наливної підлоги Антистатична наливна підлога Наливна підлога у підземному паркінгу


Обладнання пожежної сигналізації та вогнезахист металоконструкцій


З грудня 2008 р. ТОВ «Рутенія Плюс» отримала Ліцензію Державного департаменту пожежної безпеки МНС України на проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, на оцінку протипожежного стану об’єктів, зокрема на:


  • проектування установок пожежної сигналізації, систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі;
  • проектування вогнезахисту конструкцій;
  • монтаж, технічне обслуговування систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі;
  • захист вогнезахисними матеріалами металевих, залізобетонних та інших конструкцій.

Вогнезахист деревяних конструкцій Вогнезахист деревяних конструкцій Вогнезахист деревяних конструкцій Вогнезахист металевих конструкцій Вогнезахист металевих конструкцій Вогнезахист металевих конструкцій


Загальнобудівельні та опоряджувальні роботи


Наша компанія виконує загальнобудівельні, будівельно-монтажні, ремонтні та опоряджувальні роботи: зведення фундаменту та перегородок, перекриття, чорнові роботи, укладання керамічної плитки, фарбування стін, стель, укладання паркету, ковроліну, ламінату, обклеювання стін шпалерами, установку плінтусів і галтелей та ін.


Здійснюємо будівельно-монтажні роботи: прокладаємо інженерні комунікації, підключаємо електрику, проводимо освітлення, встановлюємо сантехніку.


Виконуємо утеплення приватних будинків та квартир, пропонуючи якісний сервіс та доступні ціни.
Телефонуйте - (093) 970-70-65.Утеплення фасаду Утеплення квартири Влаштування відливу утеплення фасаду утеплення фасаду Будівництво котеджів

Copyright © : 2019 Рутенія Плюс